ANNA_

МеткиСССР

про радянський фільм. Питання: який?

Взагалі не пам'ятаю про що фільм і про кого. Хіба що російський і радянських часів, комедія якого року і приблизно гадки не маю. Дивилась у дитинстві і здається не 1 раз запам'ятався Єдиний фрагмент який досі пам'ятаю, де в гуртожитку лається дядько з жінкою, здається.. Він кричить, а стіни як картонні усі чують їх лайку, він огризається жінці, а потім паралельно і сусідам через стінку, а наприкинці з дуру, витікає за двері і грюкає дверима, що уся стіна падає і у всіх відвалюється стіна з дверями на усьому поверсі..  усі навиду, коротше))

Хочу дізнатися назву і ще раз передивитись.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Но с Мироновым я больше люблю.
точно нужно глянуть! Мне сначала сказали, что это фильм "Не может быть" с комуналкой но фрагмента того нету там но за то Так хотела найти фильм про свадьбу и концовку с поцелуем, потом спросила и посмотрела все 3 части.)) Как раз с Мироновым я и не помню фильм надо глянуть)
  • (0/0)
В фильме "Не может быть" Там просто актеры Кокшенов и Даль деруться и проваливают стену.
  • (0/0)
да и в первой части там дверь была оторвана. Но в том фильме, что я ищу просто ругались мужик и баба, а с ним ругались соседи, мол: "потише" и с другой стороны, а он с психов выбежал за дверь и закрыл свою, а отвалились все, вместе с стеной. И вся комунальная жизнь как на ладоне..))
  • (0/0)
Ну тут надо еще что-то вспомнить хотя бы актеров, кто играл.
  • (0/0)

 Метки

Архив
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


видео

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной


ОБОЗ.ua