ANNA_
Настроение: гармоничное

От чим ВАМ не подобається "Золота пора року" як Осінь?

З сьогодення на крайньому Сході Україні теж настала ненасна пора року. Нічні похолодання, з ранку дощь, удень сонечко. Чомусь багатьом це подобається ця пора, бо Осінь вважають, порою, що вкрадає теплі сонячні дні у літа і жене саме літо і радість. Чому? На мій погляд, Осінь - це золота пора. Бо можна і пересекти у спогадах молодість, комусь дитинство, комусь душевний спокій. Для мене Осінь завжди асоціюється з парками, скверами, без усіляких життєвих розваг, але з душевним спокієм. А середина Осені - це зовсім золото, різнобарвні кольори дерев, вигляд... Перефарблення в жовтий, червоний, постійний зелений, коричневий. Одим словом краса. Поділ гармонійності та самотньості. Перечитала пости інших блогерів і виникає питання: Чому люди, ненавидять осінь, не бажають, звинувачують у поганому людському стані, дипрессії або просто, якомусь занурення в собі? Усюди можно вилучати позитивні моменти!

Нехай ми одягаємо теплі речі..Але для моди, брендів, стилістів та інших - це тільки сезонний початок! Одразу новий стиль, мода, подіуми.. Тобто, щомісячні покази! Це теж є добре!

Поплигати в калюжах (ну це в міру, після гучного Дня Народження). Буває так, що Осінь і заважає в таких станах. І тіпічний День Нароження (від слова - народження), перетворюється для багатьох в перекладі: Бьоздники, їх так Я називаю і не тільки я (для наших руських, та москалів - це в перекладі, що "Бьозднувся" по повній).Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

Я люблю осень=0)Особенно когда дождь льет-сяду на балконе,чайку с коньячком.......Рай.
та то да.. В мене балкончик, весь пейзаж, напроти посадка, хороший лісок, є, я на 10-му поверсі. Всі дерева, як на малюнках і це кожну пору, хоч пів місяця так сиди, нікуди не виходь.. Малюй! Звісно, Осінь з пивом "Оболонь" не потягне.. Треба, щось міцніше. Доречі в таку пору, давно стабілізувалися ціни на цукор, можна і при настрої і самогон гнати, а потім милуватися далі.. і далі не виходити з дому за тим самим "пивом". Хі, а льодяне шампаньке, а діткам - морозиво влітку. Вино - весною, а горілка - зимою, щоб зігріватись.. Як раз коньячок - це рай, круто!
Самогон-бякаШампусик покатит
нє.. моно пивко тож, токо не в цю пору року
ненавижу осень.мне холодно и потому я жру все подряд.
а зимой еще хуже
аха-ха.. ну ми ж не комахи. Доречі, мухи дохнуть поступово, засинаючі по кутках - це +. Нє.. В осінь нема апетиту, дивлячись на жовті - рузнобарвні дерева, хавать не хочеться. Кору деревну не погризеш, да й листя не пожуєш. За те я багато пью води улітку, а зимою треба хавать, щоб жир нарощувать на спині і брюсі, а то буде холодно потім і неможливо нажраться.
ну вот да...жир наращивать..а потом у меня депрессия...осень-фигня
дипрессия появляеться изначально, с приходом осень, а потом как всегда - серые будни.. Лето - это расслабон, отдых, жара, июль и т.п. Остальное - это течение жизни!..
Люблю осень, дождь, прозрачный воздух, жёлтые листья, звёздное небо и особый вкус горячего чая по вечерам
тепло и уют, гармония и любимый (любимая) всегда рядом. Согреет теплом или просто сидя у тёплого камина, согреваться поцелуями.. Тоже очень гармонично. С этим и сравниваеться осень!
Рекомендував цей запис

 Метки

Архив
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


видео

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной


ОБОЗ.ua