ANNA_
Музыка: П.-да "Могу быть кошкой твоей".

Меткикошатник

ТИ - сра*и в мор*у коти)))))

Одна была история с подЬездными соседями, которых отмутузила обоих через день, на своём этаже.

А теперь вспомнила, примерно месяц назад, чуть больше может.. Потеряли кота на первом этаже, в пятикомнатной квартире. Семейка норм., полноценная, пятилетний ребёнок, младшая дочка или внучка или племянница или сестра там всем сразу закатила истерику, подняла в семье вопль, что кот потерялся и пропадёт.. Весь подЬезд знал, интересовался, переживал. Дитё: "Он умрёт, он пропадёт. БЕДА!".. Искали, может и об'явления успели развесить по столбам, не знаю.. НАШЛИ через 3 дня, закрытым КОТА в диване)))))) там было легче пропасть, погибнуть и задохнуться.. Но вроде всё норм. но сам факт! Капец как смешно до сих пор))))))))

Через ИСТОРИЮ вспомнила))Рекомендовать запись
Оцените пост:

ржач)
  • (0/0)
)))И он молчал?
  • (0/0)
да очень удивительно, что кот молчал и его не услышали даже ночью...
  • (0/0)
там наверное детского вопля было больше сутками.. Кто-то бы из родных помер бы, ребёнок не так бы растроился. Смотря какой диван, там может коту всё прижали и прищемили или глухой звук, тем более много людей и очень большая квартира.
  • (0/0)
В моєї подруги схожа історія була. Кішка залізла за кухню і просиділа три дні. Вони вже думали що випала з вікна (9 поверх) ходили шукали, а кішка м’явкнула тільки на тректій день.
  • (0/0)
Пів дня кішка спала в ганчірках, в тому році моя. На вечір вилізла. В цьому році на вулицю вибігала по сходинках з 10-го поверху, я вийшла за нею в плавках і майже без нічого, позвала і вона прийшла сама на те місце близько 12-ї год. ночі. 2 роки тому, там сама кішка МОЯ виплигнула с вікна 10го пов. (35 м.) 2 дні шукала її, був навіть дощ. На вечір знайшла під вікном, з підбитим хребтом та спиною. Вижила, за місяць почала ходити і зараз живе досі.
  • (0/0)
Як казав якийсь розумний кіт, "що то за кіт, що не падав з вікна". Мій правда падав тільки з 3-го, але падав. Коти - вони є коти)))
в знайомих падав з 8-го, місяць не протягнув.. вмертвили снодійним, став калікою, без задніх двох лап. Моя з 9-го, в прольот на бетон (зкинув хтось), пролежала але теж я її виходила, що втекла на дачі і її дитина якась вкрала казали.. Була хромою тільки.
  • (0/0)
це ін. кішка, перша. Я ще дитиною була, щоб не заплутати історіями.
  • (0/0)
я від авочки до сих пір не можу відійти
  • (0/0)

 Метки

Архив
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


видео

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной


ОБОЗ.ua