ANNA_
Музыка: Лоліта і А.Апіна

Меткидружба

все для ХБ

Спочатку хотілося написати в пості "набридло, навіщо?", щодо перебування на цьому саме сайті. Потім схаминулася і звантажила + і мінуси, приємні і не приємні речі.. Звісно більше пустоти, аніж якихось привілегій звідси. Але спостерігаючи, ще декільком особам мої записи не байдужі. Якщо робити огляд занадто різноманітні і глибокі тут люди, користувачі, порівняно саме б зі мною. Тому в цих строках хочу висловити в цей раз подяку цьому сайту обосновану на реальних обставинах, не на пустих виразах, чи як би половина з усіх, читаючи початок, назвала підхалимством як завжди.

Я все зважила і саме тут з цього місця я познайомилася з нормальною, живою людиною з якою потоваришувала добре в житті. Вийшло так, що не зря я провесіла тут більше року, пишучі щось, про когось.. Спочатку після знайомства повела себе не найкращим чином, бо вписувала ту особу до інших. Потім, поступово коли впізнала ближче, зрозуміла в своїй помилці в людях, штампуючи нещадно до цього під массу. Я цього користувача виділяю тут дуже-дуже добре як Особистість з великої літери. Тому дякую ХБ, за знахідку. Завдяки знайомству тут, ми потоваришували в житті, я не помітила як проминув і рік (якщо не більше), потім зустрілися, після довгих розмов по телефону і обговорень на безліч спільних тем.. Хоч на початку і пов"язував один інтерес і шоб не думали чи казали, тим ми і закінчили.. Тим не меньш))Рекомендовать запись
Оцените пост:

ХБ буває різним - цікавим, пустим, сумним, веселим, дивним, навіженним, але завжди таким, яким ми його бачемо. За останній місяць-півтора я побачила стільки справжніх кльових людей з ХБ, що назвати це віртуальністю вже язик не повертається.

На ХБ треба не лише писати пости, але і цікавитись іншими людьми, комментувати їх записи, додавати в друзі і якщо не вдається втрапити на якесь зборисько, то може варто власноручь щось організувати? //хоча в теплий час тіх концертів, пікніків і т.д. вистачає на всіх було б баження//

  • (+1/0)
чогось, якщо треба щось нестандартне: живопис, вислів, історія життя.. Я одразу згадую запис і блогера і навіть намагаюся повторно шукати, хоч і забуваю головні прикмети. Зараз моя помилка і вел. мінус, що не заглядаю до кожного, зовсім закинула раніше я цим займалася постійно, багато приділяла часу, тільки заходячи сюди-но відвідувала усі лінти записів і рекомандацій))
  • (0/0)
каждый решает как тратить свое время и у каждого своя дорога
  • (0/0)

 Метки

Архив
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


видео

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной


ОБОЗ.ua